Iš Europos čempionato 2013-04-20 sugrįžus

Šių metų balandžio 20 dieną Vokietijoje, Konstanz mieste vyko JKA jaunimo ir suaugusiųjų Europos čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš 25 šalių. Čempionate JKA LKA atstovavo 4 Radviliškio – Šiaulių karatė klubo „Kentauras” sportininkai ir 3 Raseinių karatė klubo „Bushi-do” sportininkai.

Individualioje jaunimo (18-21 m.) kumitė rungtyje dalyvavo 4 „Kentauro” sportininkai: Armandas Bunius, Remigijus Jurgilaitis, Gytis Kasperavičius ir Modestas Kuvykas. Remigijus Jurgilaitis, Gytis Kasperavičius ir Modestas Kuvykas laimėjo po dvi kovas ir užėmė 9-16 vietas. Armandas Bunius, laimėjęs vieną kovą, liko 17-32 vietoje. Visi keturi „Kentauro” sportininkai dalyvavo ir komandinėje kumitė rungtyje ir tarp 13 komandų iškovojo trečią vietą.

Raseinių karatė klubo „Bushi-do” sportininkas Jonas Žalkauskas dalyvavo suaugusiųjų (virš 21 m. ) rungtyje. Jis pralaimėjo pirmoje kovoje Rusijos sportininkui. Raseinių merginos dalyvavo jaunimo kata rungtyje. Deimantei Žukauskaitei laimėti nepavyko, o Monika Šneiderytė užėmė 17-32 vietas.

Varžybose teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Gediminas Jakubauskas.